KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 8816102
nr 881 6102
Ulf Hinders
(f. 1950), Sverige
Tryck, ´3 st, Ulf Hinders (f. 1950), signerad. och numrerade, motivet: 34x44
Ulf Hinders, född 1950 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
300 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:45:09